Winiec Family Houses

Promocje

Wypoczynek z Bonem Turystycznym

+miejsc: 8

  Z przyjemnością informujemy, że u nas możesz zrealizować i wykorzystać bon turystyczny! Z bonu turystycznego skorzystasz, jeśli posiadasz co najmniej jedno dziecko do 18 roku życia. Na każde dziecko przysługuje jeden bon w wysokości 500 zł. Na dzieci z orzeczeniem o niepełnosprawności przysługuje więcej, bo aż 1000 zł. Bon turystyczny możesz wykorzystać do końca marca 2023 roku. Wszystkie nasze rezerwacje są bezzwrotne. Obowiązuje kaucja 500 PLN która jest w pełni zwracana w wyniku braku szkód. Jak zrealizować: wygeneruj 16-cyfrowy kod na PUE ZUS przy rezerwacji podaj 16-cyfrowy kod od PUE ZUS wartość jednego kodu to 500 zł lub 1000 zł więcej informacji o bonie można znaleźć na stronie: https://bonturystyczny.polska.travel/

  10 % OFF na terminy Last Minute

  +miejsc: 8

   min 3 noclegi w naszych domkach z 10% rabatem na najbliższe dostępne terminy. Udostępniamy Państwu również następujące wyposażenie sportowo-rekreacyjne: rowery, kajaki, komplety kijków do Nordic Walking, tramopoliny, tory wodne,  sale zabaw wraz z masą zabawek (ogrzewanie sali zabaw jest dodatkow płatne) oraz plac zabaw dla dzieci. Zakup oferty bezzwrotnej przez system rezerwacji. Płatność 50% po dokonaniu rezerwacji na konto i 50% na 7 dni przed przyjazdem. Obowiązuje kaucja 500 PLN która jest w pełni zwracana w wyniku braku szkód. Akceptujemy bony turystyczne.

   Wakacje 2023 na Mazurach z 10% rabatem oraz balią lub sauną w cenie

   +miejsc: 8
   • Wymagana długość pobytu co najmniej 14nocy .

   Rodzinne Wakacje na Mazurach: min 14 noclegów z 10% rabatem oraz jednym dostępem do bali lub sauny w cenie pobytu. Udostępniamy Państwu również następujące wyposażenie sportowo-rekreacyjne: 4 rowery górskie, 2 rowery miejskie rowerek 16 cali dla dziecka, rowerek biegowy, fotelik rowerowy , 2 kajaki z wózkiem do transportu oraz łódka wiosłowa , sprzęt wędkarski , 6 komplety kijków do Nordic Walking, bramki do piłki nożnej, piłki, siatkę i paletki do badmintona, hamaki klasyczne, fotele wiszące i leżaki , sale zabaw wraz z masą zabawek , place zabaw, oraz trampoliny itp Oferta zawiera również 1 stojak drewna do kominka oraz 1 kosz drewna do ogniska. Zakup oferty bezzwrotnej przez system rezerwacji. Płatność 50% po dokonaniu rezerwacji i 50% na 7 dni przed przyjazdem. Obowiązuje kaucja 500 PLN która jest w pełni zwracana w wyniku braku szkód

   Min 5 noclegów z darmową Sauną + 10% Rabatu

   +miejsc: 8
   • Wymagana długość pobytu co najmniej 5nocy .

   Oferta zawiera 10% rabat oraz jednorazowy dostęp do sauny ( 1 rozpalenie + kosz drewna w saunie na ok 2-3h palenia) Rozpalenie w własnym zakresie. Udostępniamy Państwu również następujące wyposażenie sportowo-rekreacyjne: rowery, komplety kijków do Nordic Walking,  sali zabaw z możliwość podgrzewania  (dodatkowo płatne wedłu cennika na stronie) oraz dostęm do róznych placy zabaw. Zakup oferty bezzwrotnej przez system rezerwacji. Płatność 50% po dokonaniu rezerwacji na konto i 50% na 7 dni przed przyjazdem. Obowiązuje kaucja 500 PLN która jest w pełni zwracana w wyniku braku szkód. Akceptujemy bony turystyczne.

   10% OFF na Długi Weekend Czerwcowy w Rodzinnych Domkach na Mazurach

   +miejsc: 7

    min 6 noclegów w naszych domkach z 10% rabatem w przedziale 5-13.06.2023 Udostępniamy Państwu również następujące wyposażenie sportowo-rekreacyjne: rowery, trapoliny, tyrolkę komplety kijków do Nordic Walking,   sale zabaw wraz z masą zabawek (ogrzewanie sali zabaw jest dodatkow płatne) oraz plac zabaw dla dzieci. Zakup oferty bezzwrotnej przez system rezerwacji. Płatność 50% po dokonaniu rezerwacji na konto i 50% na 7 dni przed przyjazdem. Obowiązuje kaucja 500 PLN która jest w pełni zwracana w wyniku braku szkód.