Winiec Family Houses

Promocje

Jesień na Mazurach z 15% rabatem i darmową balią lub sauną

+miejsc: 8
 • Wymagana długość pobytu co najmniej 5nocy .

Przy rezerwacji min 5 noclegów udostniamy 15% rabtu +  1 darmowy dostęp do bali (1 rozpalenie i dotęp danego dnia) lub sauny ( 1 rozpalenie + kosz drewna w saunie na ok 2-3h palenia) Udostępniamy Państwu również następujące wyposażenie sportowo-rekreacyjne:  rowery górskie, rowerki dla dziecki, rowerek biegowy, fotelik rowerowy , kajaki, sprzęt wędkarski ,  komplety kijków do Nordic Walking, bramki do piłki nożnej, piłki, siatkę i paletki do badmintona, hamaki klasyczne, fotele wiszące i leżaki ,salę zabaw wraz z masą zabawek , plac zabaw, oraz trampolinę itp  Zakup oferty bezzwrotnej przez system rezerwacji. Płatność 50% po dokonaniu rezerwacji i 50% na 7 dni przed przyjazdem. Obowiązuje kaucja która jest w pełni zwracana w wyniku braku szkód.W przypadku mrozów możliwa tylko sauna. 

15% OFF Zima na Mazurach z sauną i nartami biegowymi

+miejsc: 8
 • Wymagana długość pobytu co najmniej 7nocy .

15% rabatu na min 7 noclegów w ogrzewanych domkach w terminie zimowym 03.01-03.03.2024 Oferta zawiera również jednorazowy dostęp do sauny (jedno smodzielne rozpalanie i użycie kosza drewna w saunie ).  Udostępniamy Państwu również następujące wyposażenie sportowo-rekreacyjne: narty biegowe, komplety kijków do Nordic Walking, sanki i inne akcesoria do zabawy w śniegu,  salę zabaw wraz z masą zabawek oraz plac zabaw. Ewentualny koszt ogrzewania sali zabaw według cennika na www.winiec.pl  Zakup oferty bezzwrotnej przez system rezerwacji. Płatność 50% po dokonaniu rezerwacji na konto i 50% na 7 dni przed przyjazdem. Obowiązuje kaucja 500 PLN która jest w pełni zwracana w wyniku braku szkód. 

10 % OFF na terminy Last Minute + 10 OFF na Saunę i Balię

+miejsc: 8

  min 3 noclegi w naszych domkach z 10% rabatem na najbliższe dostępne terminy + 10% rabat na balię i saunę Udostępniamy Państwu również następujące wyposażenie sportowo-rekreacyjne: rowery, kajaki, komplety kijków do Nordic Walking, tramopoliny, tory wodne,  sale zabaw wraz z masą zabawek (ogrzewanie sali zabaw jest dodatkow płatne) oraz plac zabaw dla dzieci. Zakup oferty bezzwrotnej przez system rezerwacji. Płatność 50% po dokonaniu rezerwacji na konto i 50% na 7 dni przed przyjazdem. Obowiązuje kaucja która jest w pełni zwracana w wyniku braku szkód. 

  Min 4 noclegi z darmową sauną i 10% rabatem na nocleg

  +miejsc: 8
  • Wymagana długość pobytu co najmniej 4noce .

  Oferta zawiera 1x sauna(1 rozpalenie + kosz drewna w saunie na ok 2-3h palenia) + 10 % rabat na nocleg. Udostępniamy Państwu również następujące wyposażenie sportowo-rekreacyjne: rowery, komplety kijków do Nordic Walking,  sali zabaw z możliwość podgrzewania  (dodatkowo płatne wedłu cennika na stronie) oraz dostęm do róznych placy zabaw. Zakup oferty bezzwrotnej przez system rezerwacji. Płatność 50% po dokonaniu rezerwacji na konto i 50% na 7 dni przed przyjazdem. Obowiązuje kaucja 500 PLN która jest w pełni zwracana w wyniku braku szkód. 

  Pakiet dla dwojga z rabatem 15% na nocleg oraz 15% rabatem na balie i saunę

  +miejsc: 4
  • Wymagana długość pobytu co najmniej 3noce .

  min 3 noclegi dla dwojga ( max 2 osoby) w naszych małych domkach z 15% rabatem  oraz 15% rabatem na balię saunę - na terminy od niedzieli do czwartku. Udostępniamy Państwu również następujące wyposażenie sportowo-rekreacyjne: rowery, kajaki, komplety kijków do Nordic Walking. Zakup oferty bezzwrotnej przez system rezerwacji. Płatność 50% po dokonaniu rezerwacji na konto i 50% na 7 dni przed przyjazdem. Obowiązuje kaucja która jest w pełni zwracana w wyniku braku szkód. 

  Rodzinne Święta na Mazurach z sauną i 10% rabatem + bon 200 PLN na świąteczny catering

  +miejsc: 8

   15% rabatu na min 5 noclegów w ogrzewanych domkach w terminie świątecznym 22-30.12.2023 Oferta zawiera również bon o wartości 200 zł na świąteczny catering z ManufatkuryMistrzaM oraz jednorazowy dostęp do sauny (jedno smodzielne rozpalanie i użycie kosza drewna w saunie ).  Udostępniamy Państwu również następujące wyposażenie sportowo-rekreacyjne: narty biegowe, komplety kijków do Nordic Walking, sanki i inne akcesoria do zabawy w śniegu,  salę zabaw wraz z masą zabawek oraz plac zabaw. Ewentualny koszt ogrzewania sali zabaw według cennika na www.winiec.pl  Zakup oferty bezzwrotnej przez system rezerwacji. Płatność 50% po dokonaniu rezerwacji na konto i 50% na 7 dni przed przyjazdem. Obowiązuje kaucja 500 PLN która jest w pełni zwracana w wyniku braku szkód.