Winiec Family Houses

Promocje

wSPAniałe Mazury - pobyt z darmowym SPA (Sauna i Balia)

+miejsc: 8
 • Wymagana długość pobytu co najmniej 4noce .
Min 4 noclegi w domku dla 4-6 os lub domku dla 8-10 os w terminie 30.08-31.10.2019. Oferta zawiera jednorazowy dostęp do SPA (balia i sauna). Rozpalenie w własnym zakresie lub przygotowanie Sauny lub Bali - płatne 60 PLN Udostępniamy Państwu również następujące wyposażenie sportowo-rekreacyjne: 3 rowery górskie, rowerek 16 cali dla dziecka, rowerek biegowy, fotelik rowerowy , 2 kajaki z wózkiem do transportu oraz łódka wiosłowa , sprzęt wędkarski , 4 komplety kijków do Nordic Walking, bramki do piłki nożnej, piłki, siatkę i paletki do badmintona, hamaki klasyczne, fotele wiszące i leżaki ,salę zabaw wraz z masą zabawek , plac zabaw, oraz trampolinę itp Oferta zawiera również 1 stojak drewna do kominka oraz 1 kosz drewna do ogniska. Zakup przez system rezerwacji - Płatność 50% po dokonaniu rezerwacji i 50% na 7 dni przed przyjazdem.

Jesienne Mazury z darmową Sauną

+miejsc: 8
 • Wymagana długość pobytu co najmniej 3noce .
Jesienne Mazury w domku z kominkiem i darmową Sauną - min 3 noclegi w domku 4-6 os lub 8-10 Oferta zawiera jednorazowy dostęp do Sauny . Rozpalenie w własnym zakresie lub przygotowanie Sauny lub Bali - płatne 60 PLN. Dostep do bali z jacuzii -170 PLN Udostępniamy Państwu następujące wyposażenie sportowo-rekreacyjne: 3 rowery górskie, rowerek 16 cali dla dziecka, rowerek biegowy, fotelik rowerowy , 2 kajaki z wózkiem do transportu oraz łódka wiosłowa , sprzęt wędkarski , 4 komplety kijków do Nordic Walking, bramki do piłki nożnej, piłki, siatkę i paletki do badmintona, hamaki klasyczne, fotele wiszące i leżaki ,salę zabaw wraz z masą zabawek , plac zabaw, oraz trampolinę itp Oferta zawiera również 1 stojak drewna do kominka oraz 1 kosz drewna do ogniska. Zakup przez system rezerwacji - Płatność 50% po dokonaniu rezerwacji i 50% na 7 dni przed przyjazdem.

Weekendy Października - 20% off na atrakcje

+miejsc: 8
 • Wymagana długość pobytu co najmniej 2noce .
Min 2 noclegi w domku dla 4-6 os lub 8-10 os z 20% rabatem na dodatek: balie z jacuzzi i saunę Udostępniamy Państwu następujące wyposażenie sportowo-rekreacyjne: 3 rowery górskie, rowerek 16 cali dla dziecka, rowerek biegowy, fotelik rowerowy , 2 kajaki z wózkiem do transportu oraz łódka wiosłowa , sprzęt wędkarski , 4 komplety kijków do Nordic Walking, bramki do piłki nożnej, piłki, siatkę i paletki do badmintona, hamaki klasyczne, fotele wiszące i leżaki ,salę zabaw wraz z masą zabawek , plac zabaw, oraz trampolinę itp Oferta zawiera również 1 stojak drewna do kominka oraz 1 kosz drewna do ogniska. Zakup przez system rezerwacji - Płatność 50% po dokonaniu rezerwacji i 50% na 7 dni przed przyjazdem.

Długie Weekendy Listopada z darmową Sauną

+miejsc: 8
  Promocja na długie weekendy listopadowe - min 3 noclegi w domku 4-6 os lub 8-10 os Termin 31.10-03.11.2019 lub 8-11.11.2019 Oferta zawiera jednorazowy dostęp do Sauny. Rozpalenie w własnym zakresie lub przygotowanie Sauny - płatne 60 PLN Udostępniamy Państwu następujące wyposażenie sportowo-rekreacyjne: 2 rowery górskie, rowerek 16 cali dla dziecka, rowerek biegowy, fotelik rowerowy , sprzęt wędkarski , 4 komplety kijków do Nordic Walking, bramki do piłki nożnej, piłki, siatkę i paletki do badmintona, hamaki klasyczne, fotele wiszące i leżaki ,salę zabaw wraz z masą zabawek , plac zabaw, oraz trampolinę itp Oferta zawiera również 1 stojak drewna do kominka oraz 1 kosz drewna do ogniska. Zakup przez system rezerwacji - Płatność 50% po dokonaniu rezerwacji i 50% na 7 dni przed przyjazdem. Dodatkowo płatna balia z jacuzzi -170 pln / dostęp dzienny

  Andrzejki na Mazurach z Balią z jacuzzi i Sauną

  +miejsc: 8
   Andrzejki na Mazurach w domku z kominkiem dla 4-6 os lub 8-10 os z Balią z jacuzzi i Sauną Oferta zawiera jednorazowy dostęp do Sauny i Bali z Jacuzzi. Rozpalenie w własnym zakresie lub przygotowanie Sauny i Bali - płatne 70 PLN Udostępniamy Państwu następujące wyposażenie sportowo-rekreacyjne: 3 rowery górskie, rowerek 16 cali dla dziecka, rowerek biegowy, fotelik rowerowy , sprzęt wędkarski , 4 komplety kijków do Nordic Walking, bramki do piłki nożnej, piłki, siatkę i paletki do badmintona, hamaki klasyczne, fotele wiszące i leżaki ,salę zabaw wraz z masą zabawek , plac zabaw itp Oferta zawiera również 1 stojak drewna do kominka oraz 1 kosz drewna do ogniska. Zakup przez system rezerwacji - Płatność 50% po dokonaniu rezerwacji i 50% na 7 dni przed przyjazdem.

   20% off na Rodzinne Ferie na Mazurach z nartami , sauną i balią

   +miejsc: 8
    Min 7 noclegów w domku dla 4-6 os lub domku dla 8-10 os w terminie 03.01-29.02.2020 Oferta zawiera jednorazowy dostęp do SPA (balia i sauna w przypadku mrozu zamiast bali 2x sauna). Rozpalenie w własnym zakresie lub przygotowanie Sauny lub Bali - płatne 60 PLN Udostępniamy Państwu również następujące wyposażenie sportowo-rekreacyjne: narty biegowe, 4 komplety kijków do Nordic Walking, sanki i inne akcesoria do zabawy w śniegu, podgrzewaną salę zabaw wraz z masą zabawek oraz plac zabaw Oferta zawiera również 1 stojak drewna do kominka oraz 1 kosz drewna do ogniska. Zakup przez system rezerwacji - Płatność 50% po dokonaniu rezerwacji i 50% na 7 dni przed przyjazdem.

    Sylwester na Mazurach z SPA i nartami biegowymi

    +miejsc: 8
     Sylwester na Mazurach w domku z kominkiem dla 4-6 os lub 8-10 os z balią z jacuzzi i sauną oraz nartami biegowymi Oferta zawiera jednorazowy dostęp do Sauny i Bali z Jacuzzi. Rozpalenie w własnym zakresie lub przygotowanie Sauny i Bali - płatne 70 PLN W przypadku mrozów zamiast bali 2x sauna. Udostępniamy Państwu następujące wyposażenie sportowo-rekreacyjne: 3 rowery górskie, rowerek 16 cali dla dziecka, rowerek biegowy, fotelik rowerowy , sprzęt wędkarski , 4 komplety kijków do Nordic Walking, narty biegowe , sanki itp, salę zabaw wraz z masą zabawek ( cena zawiera dogrzewanie sali w godzina 12-16), plac zabaw itp Oferta zawiera również 1 stojak drewna do kominka oraz 1 kosz drewna do ogniska. Zakup przez system rezerwacji - Płatność 50% po dokonaniu rezerwacji i 50% na 30 dni przed przyjazdem. Na miejscu są również sanki, jabłuszka, mini nartki dla najmłodszych. Godzinę drogi od nas znajduje się Ośrodek narciarski "Kurza Góra" z najdłuższą trasą zjazdową w północnej Polsce (900 m), trzema zróżnicowanymi trasami narciarskimi (łącznie 2,5 km tras), zimowym parkiem rozrywki dla dzieci oraz szkółką narciarską. Inne stoki w okolicy: Kartasiówka, stok w Lubstynku, stok w Wygodzie.