Winiec Family Houses

Promocje

Promocja -10% Sierpień - 3 noclegi w Domku dla 8-10 osób

+miejsc: 8
  • Przedpłata 30%
  • Wymagana długość pobytu : 3noce.
3 noclegi w domku z 3 sypialniami dla 8-10 osób w terminie 22-25.08.2019 Udostępniamy Państwu następujące wyposażenie sportowo-rekreacyjne: 2 rowery górskie, rowerek 16 cali dla dziecka, rowerek biegowy, fotelik rowerowy , 2 kajaki z wózkiem do transportu oraz łódka wiosłowa , sprzęt wędkarski , 4 komplety kijków do Nordic Walking, bramki do piłki nożnej, piłki, siatkę i paletki do badmintona, hamaki klasyczne, fotele wiszące i leżaki ,salę zabaw wraz z masą zabawek , plac zabaw, oraz trampolinę , dmuchane baseny dla dziec itp

wSPAniałe Mazury - pobyt z darmowym SPA (Sauna i Balia)

+miejsc: 8
  • Przedpłata od 30%
  • Wymagana długość pobytu co najmniej 4noce.
Min 4 noclegi w domku dla 4-6 os lub domku dla 8-10 os w terminie 30.08-31.10.2019. Oferta zawiera jednorazowy 2h dostęp do SPA (balia i sauna) oraz promocyjną cenę na kolejne open SPA (2h balia i sauna) - 250 PLN/ domek. Sauna i Balia jest w tym samym czasie przygotowana na uzgodniony termin. Udostępniamy Państwu również następujące wyposażenie sportowo-rekreacyjne: 2 rowery górskie, rowerek 16 cali dla dziecka, rowerek biegowy, fotelik rowerowy , 2 kajaki z wózkiem do transportu oraz łódka wiosłowa , sprzęt wędkarski , 4 komplety kijków do Nordic Walking, bramki do piłki nożnej, piłki, siatkę i paletki do badmintona, hamaki klasyczne, fotele wiszące i leżaki ,salę zabaw wraz z masą zabawek , plac zabaw, oraz trampolinę itp Oferta zawiera również 1 stojak drewna do kominka oraz 1 kosz drewna do ogniska.

First Minute na koniec lata z darmową Sauną lub Balią

+miejsc: 8
  • Przedpłata od 30%
  • Wymagana długość pobytu co najmniej 3noce.
Promocja na koniec lata - min 3 noclegi w domku 4-6 os lub 8-10. Oferta zawiera jednorazowy 1h dostęp do Sauny lub Bali oraz promocyjną cenę na kolejne open SPA (2h balia i sauna) - 250 PLN/ domek. Sauna lub Balia jest przygotowana na uzgodniony termin. Udostępniamy Państwu następujące wyposażenie sportowo-rekreacyjne: 2 rowery górskie, rowerek 16 cali dla dziecka, rowerek biegowy, fotelik rowerowy , 2 kajaki z wózkiem do transportu oraz łódka wiosłowa , sprzęt wędkarski , 4 komplety kijków do Nordic Walking, bramki do piłki nożnej, piłki, siatkę i paletki do badmintona, hamaki klasyczne, fotele wiszące i leżaki ,salę zabaw wraz z masą zabawek , plac zabaw, oraz trampolinę itp Oferta zawiera również 1 stojak drewna do kominka oraz 1 kosz drewna do ogniska.