Winiec Family Houses

Promocje

Jesień na Mazurach z 10% rabatem i darmową sauną

+miejsc: 8
  • Wymagana długość pobytu co najmniej 5nocy .

Przy rezerwacji min 5 noclegów udzielamy 10% rabatu +  1 darmowy dostęp do sauny ( 1 rozpalenie + kosz drewna w saunie na ok 2-3h palenia) Udostępniamy Państwu również następujące wyposażenie sportowo-rekreacyjne:  rowery górskie, rowerki dla dziecki, rowerek biegowy, fotelik rowerowy , kajaki, sprzęt wędkarski ,  komplety kijków do Nordic Walking, bramki do piłki nożnej, piłki, siatkę i paletki do badmintona, hamaki klasyczne, fotele wiszące i leżaki ,salę zabaw wraz z masą zabawek , plac zabaw, oraz trampolinę itp  Zakup oferty bezzwrotnej przez system rezerwacji. Płatność 50% po dokonaniu rezerwacji i 50% na 7 dni przed przyjazdem. Obowiązuje kaucja która jest w pełni zwracana w wyniku braku szkód.W przypadku mrozów możliwa tylko sauna. 

Wakacje 17-24.08 na Mazurach z 10% rabatem

+miejsc: 8
  • Wymagana długość pobytu co najmniej 7nocy .

Wakacje 2024 na Mazurach: min 7 noclegów z 10% rabatem. Udostępniamy Państwu również następujące wyposażenie sportowo-rekreacyjne: 4 rowery górskie, 2 rowery miejskie rowerek 16 cali dla dziecka, rowerek biegowy, fotelik rowerowy , 2 kajaki z wózkiem do transportu oraz łódka wiosłowa , sprzęt wędkarski , 6 komplety kijków do Nordic Walking, bramki do piłki nożnej, piłki, siatkę i paletki do badmintona, hamaki klasyczne, fotele wiszące i leżaki , sale zabaw wraz z masą zabawek , place zabaw, oraz trampoliny itp  Zakup oferty bezzwrotnej przez system rezerwacji. Płatność 50% po dokonaniu rezerwacji i 50% na 7 dni przed przyjazdem. Obowiązuje kaucja która jest w pełni zwracana w wyniku braku szkód

Min 4 noclegi z darmową sauną

+miejsc: 8
  • Wymagana długość pobytu co najmniej 4noce .

Oferta zawiera 1x sauna(1 rozpalenie + kosz drewna w saunie na ok 2-3h palenia). Udostępniamy Państwu również następujące wyposażenie sportowo-rekreacyjne: rowery, komplety kijków do Nordic Walking,  sali zabaw z możliwość podgrzewania  (dodatkowo płatne wedłu cennika na stronie) oraz dostęm do róznych placy zabaw. Zakup oferty bezzwrotnej przez system rezerwacji. Płatność 50% po dokonaniu rezerwacji na konto i 50% na 7 dni przed przyjazdem. Obowiązuje kaucja 500 PLN która jest w pełni zwracana w wyniku braku szkód. 

Pakiet dla dwojga z rabatem 10% na nocleg oraz 10% rabatem na balie i saunę

+miejsc: 4
  • Wymagana długość pobytu co najmniej 3noce .

min 3 noclegi dla dwojga ( max 2 osoby) w naszych małych domkach z 10% rabatem  oraz 10% rabatem na balię saunę. Udostępniamy Państwu również następujące wyposażenie sportowo-rekreacyjne: rowery, kajaki, komplety kijków do Nordic Walking. Zakup oferty bezzwrotnej przez system rezerwacji. Płatność 50% po dokonaniu rezerwacji na konto i 50% na 7 dni przed przyjazdem. Obowiązuje kaucja która jest w pełni zwracana w wyniku braku szkód.