Winiec Family Houses

Promocje

Majówka na Mazurach z darmową balią lub sauną

+miejsc: 8
 • Wymagana długość pobytu co najmniej 5nocy .

Przy rezerwacji min 5 noclegów w termnie od 28.04 do 8.05.2022 udostniamy 1 darmowy dostęp do bali lub sauny.  Udostępniamy Państwu również następujące wyposażenie sportowo-rekreacyjne:  rowery górskie, rowerki dla dziecki, rowerek biegowy, fotelik rowerowy , kajaki, łódka wisołowa, sprzęt wędkarski ,  komplety kijków do Nordic Walking, bramki do piłki nożnej, piłki, siatkę i paletki do badmintona, hamaki klasyczne, fotele wiszące i leżaki ,salę zabaw wraz z masą zabawek , plac zabaw, oraz trampolinę itp Oferta zawiera również 1 stojak drewna do kominka oraz 1 kosz drewna do ogniska. Zakup oferty bezzwrotnej przez system rezerwacji. Płatność 50% po dokonaniu rezerwacji i 50% na 7 dni przed przyjazdem. Obowiązuje kaucja 500 PLN która jest w pełni zwracana w wyniku braku szkód.

Wypoczynek z Bonem Turystycznym

+miejsc: 8

  Z przyjemnością informujemy, że u nas możesz zrealizować i wykorzystać bon turystyczny! Z bonu turystycznego skorzystasz, jeśli posiadasz co najmniej jedno dziecko do 18 roku życia. Na każde dziecko przysługuje jeden bon w wysokości 500 zł. Na dzieci z orzeczeniem o niepełnosprawności przysługuje więcej, bo aż 1000 zł. Bon turystyczny możesz wykorzystać aż do końca marca 2022 roku. Wszystkie nasze rezerwacje są bezzwrotne. Obowiązuje kaucja 500 PLN która jest w pełni zwracana w wyniku braku szkód. Jak zrealizować: wygeneruj 16-cyfrowy kod na PUE ZUS przy rezerwacji podaj 16-cyfrowy kod od PUE ZUS wartość jednego kodu to 500 zł lub 1000 zł więcej informacji o bonie można znaleźć na stronie: https://bonturystyczny.polska.travel/

  Ferie na Mazurach z 10% rabatem oraz darmową sauną

  +miejsc: 8
  • Wymagana długość pobytu co najmniej 7nocy .

  Min 7 noclegów w terminie 09.01-06.03.2022 Oferta zawiera jednorazowy dostęp do sauny. Rozpalenie w własnym zakresie. Udostępniamy Państwu również następujące wyposażenie sportowo-rekreacyjne: narty biegowe da dla dorosłych i dzieci, 6 kompletów kijków do Nordic Walking, sanki i inne akcesoria do zabawy w śniegu, odpłatna możliwość podgrzewania sal zabaw wraz z masą zabawek (20 zł/dzień) oraz dostęm do róznych placy zabaw. Zakup oferty bezzwrotnej przez system rezerwacji. Płatność 50% po dokonaniu rezerwacji na konto i 50% na 7 dni przed przyjazdem. Obowiązuje kaucja 500 PLN która jest w pełni zwracana w wyniku braku szkód.

  Kierunek ->Wakacje 2022 na Mazurach z darmową balią lub sauną

  +miejsc: 8
  • Wymagana długość pobytu co najmniej 10nocy .

  First minute na Rodzine Wakacje na Mazurach: min 10 noclegów w terminie 1.06 -31.08.2022 z 1-dniowym dostępem do bali lub sauny. Udostępniamy Państwu również następujące wyposażenie sportowo-rekreacyjne: 4 rowery górskie, 2 rowery miejskie rowerek 16 cali dla dziecka, rowerek biegowy, fotelik rowerowy , 2 kajaki z wózkiem do transportu oraz łódka wiosłowa , sprzęt wędkarski , 6 komplety kijków do Nordic Walking, bramki do piłki nożnej, piłki, siatkę i paletki do badmintona, hamaki klasyczne, fotele wiszące i leżaki , sale zabaw wraz z masą zabawek , place zabaw, oraz trampoliny itp Oferta zawiera również 1 stojak drewna do kominka oraz 1 kosz drewna do ogniska. Zakup oferty bezzwrotnej przez system rezerwacji. Płatność 50% po dokonaniu rezerwacji i 50% na 7 dni przed przyjazdem. Obowiązuje kaucja 500 PLN która jest w pełni zwracana w wyniku braku szkód

  Min 5 noclegów z darmową Sauną

  +miejsc: 8
  • Wymagana długość pobytu co najmniej 5nocy .

  Min 5 noclegów w terminie 09.01-06.03.2022 Oferta zawiera jednorazowy dostęp do sauny. Rozpalenie w własnym zakresie. Udostępniamy Państwu również następujące wyposażenie sportowo-rekreacyjne: narty biegowe da dla dorosłych i dzieci, 6 kompletów kijków do Nordic Walking, sanki i inne akcesoria do zabawy w śniegu, odpłatna możliwość podgrzewania sal zabaw wraz z masą zabawek (20 zł/dzień) oraz dostęm do róznych placy zabaw. Zakup oferty bezzwrotnej przez system rezerwacji. Płatność 50% po dokonaniu rezerwacji na konto i 50% na 7 dni przed przyjazdem. Obowiązuje kaucja 500 PLN która jest w pełni zwracana w wyniku braku szkód.