Winiec Family Houses

Promocje

wSPAniałe Mazury - darmowe SPA

+miejsc: 8
 • Wymagana długość pobytu co najmniej 5nocy .
Min 5 noclegów w domku dla 4-6 os lub domku dla 8-10 os w terminie 30.08-20.12.2019. Oferta zawiera jednorazowy dostęp do SPA (balia i sauna). Oferta zawiera napełnienie bali wodą i rozpalenie po czym klienci sami dokładają drewno w celu osiągnięcia temperatury ok 37-40 stopni Udostępniamy Państwu również następujące wyposażenie sportowo-rekreacyjne: 3 rowery górskie, rowerek 16 cali dla dziecka, rowerek biegowy, fotelik rowerowy , 2 kajaki z wózkiem do transportu oraz łódka wiosłowa , sprzęt wędkarski , 4 komplety kijków do Nordic Walking, bramki do piłki nożnej, piłki, siatkę i paletki do badmintona, hamaki klasyczne, fotele wiszące i leżaki ,salę zabaw wraz z masą zabawek , plac zabaw, oraz trampolinę itp Oferta zawiera również 1 stojak drewna do kominka oraz 1 kosz drewna do ogniska. Zakup przez system rezerwacji - Płatność 50% po dokonaniu rezerwacji i 50% na 7 dni przed przyjazdem.

Jesienne Mazury z darmową Sauną

+miejsc: 8
 • Wymagana długość pobytu co najmniej 3noce .
Jesienne Mazury w domku z kominkiem i darmową Sauną - min 3 noclegi w domku 4-6 os lub 8-10 Oferta zawiera jednorazowy dostęp do Sauny . Rozpalenie w własnym zakresie lub przygotowanie Sauny lub Bali - płatne 60 PLN. Dostep do bali z jacuzii -170 PLN Udostępniamy Państwu następujące wyposażenie sportowo-rekreacyjne: 3 rowery górskie, rowerek 16 cali dla dziecka, rowerek biegowy, fotelik rowerowy , 2 kajaki z wózkiem do transportu oraz łódka wiosłowa , sprzęt wędkarski , 4 komplety kijków do Nordic Walking, bramki do piłki nożnej, piłki, siatkę i paletki do badmintona, hamaki klasyczne, fotele wiszące i leżaki ,salę zabaw wraz z masą zabawek , plac zabaw, oraz trampolinę itp Oferta zawiera również 1 stojak drewna do kominka oraz 1 kosz drewna do ogniska. Zakup przez system rezerwacji - Płatność 50% po dokonaniu rezerwacji i 50% na 7 dni przed przyjazdem.

Ferie na Mazurach z darmowym SPA + narty biegowe

+miejsc: 8
  Min 7 noclegów w domku dla 4-6 os lub domku dla 8-10 os w terminie 03.01-29.02.2020 Oferta zawiera jednorazowy dostęp do SPA (balia i sauna w przypadku mrozu zamiast bali 2x sauna). Rozpalenie w własnym zakresie lub przygotowanie Sauny lub Bali - płatne 80 PLN Udostępniamy Państwu również następujące wyposażenie sportowo-rekreacyjne: narty biegowe, 4 komplety kijków do Nordic Walking, sanki i inne akcesoria do zabawy w śniegu, podgrzewaną salę zabaw wraz z masą zabawek oraz plac zabaw Oferta zawiera również 1 stojak drewna do kominka oraz 1 kosz drewna do ogniska. Zakup przez system rezerwacji - Płatność 50% po dokonaniu rezerwacji i 50% na 7 dni przed przyjazdem.

  Ferie na Mazurach z darmową sauną - min 3 noclegów

  +miejsc: 8
   Min 3 noclegi w domku dla 4-6 os lub domku dla 8-10 os w terminie 03.01-29.02.2020 Oferta zawiera jednorazowy dostęp Sauny. Rozpalenie w własnym zakresie lub przygotowanie płatne 60 PLN Udostępniamy Państwu również następujące wyposażenie sportowo-rekreacyjne: narty biegowe, 4 komplety kijków do Nordic Walking, sanki i inne akcesoria do zabawy w śniegu, podgrzewaną salę zabaw wraz z masą zabawek oraz plac zabaw Oferta zawiera również 1 stojak drewna do kominka oraz 1 kosz drewna do ogniska. Zakup przez system rezerwacji - Płatność 50% po dokonaniu rezerwacji i 50% na 7 dni przed przyjazdem.